• Vstupenky na zábavný pořad ZDEŇKA IZERA

  Náhradní termín zábavného pořadu ZDEŇKA IZERA byl stanoven na 18.9.2020. Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud chcete vstupenky vrátit, po dobu karantény Vás prosíme o strpení, případně se můžeme domluvit telefonicky (603 849 460). Po skončení karantény lze vstupenky vracet i kupovat v obvyklém předprodeji u paní Kubešové. Děkujeme za pochopení.

  Vstupenky na divadelní představení ŽENA, KTERÁ UVAŘILA...

  Náhradní termín divadelní komedie "Žena, která uvařila svého manžela" byl stanoven na 25.9.2020. Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud chcete vstupenky vrátit, po dobu karantény Vás prosíme o strpení, případně se můžeme domluvit telefonicky (603 849 460). Po skončení karantény lze vstupenky vracet i kupovat v obvyklém předprodeji u paní Kubešové. Děkujeme za pochopení.

 • REZERVACE VSTUPENEK na filmová představení

  V sekci „program - kino“ vyberte film, označte požadovaná sedadla, vyplňte krátký formulář a klikněte na tlačítko „rezervovat“. Je samozřejmě nadále možné vstupenky rezervovat telefonicky na čísle 603 849 460.

  PROGRAM NA VÁŠ E-MAIL

  Klub Na Střelnici nabízí zasílání měsíčního programu kina a dalších kulturních a společenských akcí. Pokud máte o tuto službu zájem, napište ze svého e-mailu na adresu strelnice@strelnice.cz a do předmětu zprávy uveďte "Program Střelnice ANO". Těšíme se na Vaši návštěvu.

Sledujte nás na Facebooku

 • Město Králíky

  Město Králíky
 • Městská knihovna

  Městská knihovna
 • Městské muzeum

  Městské muzeum
 • Králický Sněžník

  Králický Sněžník