PROGRAM / Divadlo

PÁTEK
22.11.2019
20:00 hod
Velký sál Střelnice
LIMONÁDOVÝ JOE

LIMONÁDOVÝ JOE
Netradiční zpracování slavného muzikálu podle filmové předlohy režiséra Oldřicha Lipského z r. 1964. Náročné pojetí muzikálu s živou kapelou na jevišti je pro diváky opravdu nezapomenutelný zážitek. Vkusně vytvořená scéna, dobové kostýmy a úžasné herecké výkony herců z divadla Moravia Vápenná v režii Bořivoje Kubíčka. – Vstupné 80,- Kč.
SOBOTA
14.12.2019
14:00 hod
Velký sál Střelnice
CESTA DO BETLÉMA

CESTA DO BETLÉMA
Předvánoční rodinné odpoledne začíná již ve 14:00 hodin ve vestibulu Střelnice, kde je pro děti připraven program v režii spolku Kotva – pečení perníčků a další hry a soutěže s vánoční tématikou. Od 15:00 hodin následuje divadelní představení Cesta do Betléma v podání Divadélka Kůzle z Kutné Hory. Vydejte se s námi na cestu za Ježíškem do dalekého Betléma ve společnosti přátel Vločkolíny a Sněhulína - dvou sněhových vloček právě na zem spadlých. Přidá se k nám ovečka, kravička i oslík. Vstupné dobrovolné.
PÁTEK
20.12.2019
10:00 hod
POHÁDKY NA VÁNOCE

POHÁDKY NA VÁNOCE
Dvě pohádky s vánoční tématikou – Jak mlynářka lakotila a Půjdem spolu do Betléma – jsou plné známých koled a doprovázené stavbou živého Betléma. Školní divadelní představení je otevřeno i pro veřejnost, vstupné 40,- Kč.
 • Město Králíky

  Město Králíky
 • Městská knihovna

  Městská knihovna
 • Městské muzeum

  Městské muzeum
 • Králický Sněžník

  Králický Sněžník