PROGRAM / Hudba

PÁTEK
23.11.2018
16:00 hod
Velký sál Střelnice
PODZIMNÍ SETKÁNÍ S OPERETOU A MUZIKÁLEM

PODZIMNÍ SETKÁNÍ S OPERETOU A MUZIKÁLEM
Zábavný hudební pořad určený především pro střední a starší generaci je složen ze slavných operetních a muzikálových písní, které moderátor uvádí vtipným průvodním slovem. Účinkují sólisté Národního divadla moravskoslezského v Ostravě a Slezského divadla v Opavě. Vstupné dobrovolné.
SOBOTA
24.11.2018
20:30 hod
Kavárna Střelnice
KAPKY

KAPKY
Skupina Kapky z Červené Vody se charakterizuje vlastními slovy takto: „Hudební seskupení, které se během své desetileté historie stále více odpližuje od žánru folk, který nicméně převládá jako nejsilnější atribut naší hudby.“ Kapky koncertují ve složení David Švestka - zpěv, kytara, hudba a texty; Pavel Švestka - zpěv, kontrabas; Klára Macháčková - zpěv, djembe, rytmika, flétny; Hanka Švestková - klávesy, zpěv, flétny. Skupina vydala již několik CD, poslední jsou Mohyly z roku 2015. Koncert se koná v Kavárně Střelnice, vstupné dobrovolné.
ČTVRTEK
13.12.2018
19:00 hod
Velký sál Střelnice
ČECHOMOR

ČECHOMOR
Koncert známé hudební skupiny se zpěvačkou Martinou Pártlovou. – Vstupné 490,- Kč, předprodej vstupenek u paní Kubešové v obchodě Dětský textil ve Valdštejnově ulici, tel.: 732 202 193.
PÁTEK
21.12.2018
20:00 hod
Velký sál Střelnice
VÁNOČNÍO KONCERT BIG BANDU LETOHRAD

VÁNOČNÍO KONCERT BIG BANDU LETOHRAD
Sedmnáctý králický Vánoční koncert Big Bandu Letohrad je zároveň koncertem pro čtvrtou adventní neděli. Uslyšíte slavné orchestrálky a výběr populárních melodií a písní, které zazpívají Majka Foglová, Lucie Luxová, Radka Makarová, Pavla Zamazalová, Mirka Stejskalová, Petr Dostálek, Tomáš Jukl, Tomáš Vencl, Vladimír Zamazal a Oktet Girls. Pochopitelně nebudou chybět ani melodie vánoční. Moderuje Martin Mimra, řídí Rostislav Zábraha a Milan Fogl. – Vstupné 100,- Kč, předprodej vstupenek u paní Kubešové v obchodě Dětský textil ve Valdštejnově ulici (naproti poště), tel.: 732 202 193.
 • Město Králíky

  Město Králíky
 • DS TYL

  Divadelní spolek TYL
 • EU DŮM

  Evropský dům
 • Městská knihovna

  Městská knihovna
 • Městské muzeum

  Městské muzeum
 • Králický Sněžník

  Králický Sněžník