PROGRAM / Hudba

SOBOTA
08.10.2022
14:00 hod
Velký sál Střelnice
FESTIVAL MÍSTNÍCH KAPEL

FESTIVAL MÍSTNÍCH KAPEL
První akce nového projektu "umíme …", kdy se během jediného odpoledne a večera na pódiu Střelnice vystřídá sedm místních hudebních uskupení. Svůj um Vám předvedou: Dechový orchestr ZUŠ Králíky, Kapky, MifoBand, Neřežto, Pětka, Nou Entry a Theraphossa. Záleží na Vás, zda přijdete jen na tu „svou“ kapelu, nebo zda zvládnete celý program. - Vstupné 100,- Kč, děti a studenti 50,- Kč. Vstupenky k dispozici na místě. Občerstvení zajištěno.
SOBOTA
15.10.2022
19:00 hod
Velký sál Střelnice
MARIKA SINGERS

MARIKA SINGERS
Vokální skupina s 15-letou zkušeností přiveze do Králík moderní skladby v originálních úpravách pro celý sbor, vystoupení sólistů i vokálních těles VOICES a FIVE. Těšte se na příval energie a krásnou atmosféru. Zkrátka: Vokální skupina, kterou musíte nejen slyšet, ale i vidět. - Vstupné 100,- Kč, vstupenky v předprodeji v prodejně Dětský textil (tel. 732 202 193) naproti poště a také na místě před koncertem.
SOBOTA
29.10.2022
19:00 hod
Velký sál Střelnice
VÁŽNĚ VÁŠNIVÁ OPERETA

VÁŽNĚ VÁŠNIVÁ OPERETA
Uslyšíte známé i méně známé operetní melodie v podání profesionálních umělců z Olomouce. Představení je okořeněno výběrem nejzábavnějších scének a dialogů z děl jako je např. My fair lady, Limonádový Joe, Vinobraní, Hraběnka Marica či Čardášová princezna. Vše je propojeno tancem, neboť opereta coby „lehkonohá múza“ to přímo vyžaduje. Uvidíte tedy vše, co od operetního představení očekáváte: humor, láskyplné okamžiky a silný hudební zážitek. To vše v divadelní dekoraci a v kostýmech s klavírním doprovodem. - Vstupné 100,- Kč. Vstupenky k dispozici na místě.
 • Město Králíky

  Město Králíky
 • Městská knihovna

  Městská knihovna
 • Městské muzeum

  Městské muzeum
 • Králický Sněžník

  Králický Sněžník